Ağaçlar Ayakta Ölür

Sevgili tiyatro severler, sizlere muhteşem bir tiyatro deneyimi sunmaktan heyecan duyuyoruz! 16 Ocak Salı akşamı saat 20:00’de AKM Aspendos Salonu’nda sahnelenecek olan “Ağaçlar Ayakta Ölür” tiyatro oyununa davetlisiniz. Bu oyun, sizi duygusal bir yolculuğa çıkaracak ve sizi derinden etkileyecek.

Oyun, çocuklarını bir uçak kazasında kaybetmiş olan bir ailenin hikayesini anlatıyor. Bu ailenin tek varlığı torunlarıdır. Ancak, geleneklerine bağlı olan dede, hırsızlık yaparken yakaladığı torunu ile bağlarını kopartır. Yıllar geçtikten sonra, büyükanne, sağlık sorunları nedeniyle yaşamdan ayrılmadan önce torununu son kez görmek isteğine kapılır. Ancak dede, torunun nerede olduğunu bilmediği için bir dilek tut derneğine eşinin bu isteğinin yerine getirilmesi için torun rolü oynayacak birileri bulması için başvurur. İşte bu noktada, oyunun gerçekten heyecanı başlıyor!

Casona’nın İspanya İç Savaşı’nın ardından yazdığı bu oyun, yalan dünyasının içinde bile iyiliğe sığınmanın bir gereksinim olduğunu vurgulamaktadır. Büyükannenin dünyası, gerçek torunun boy göstermesiyle yıkılacaktır. Bu oyun, sizi duygusal bir yolculuğa çıkaracak ve sizi düşündürecek.

Nevra Serezli’nin muhteşem performansıyla sahnelenen bu oyun, onun 11 yıl aradan sonra sahneye dönüşünü simgeliyor. Serezli, bu oyunla yedi farklı ödül kazanmıştır. Oyunda yer alan diğer oyuncular da büyük bir yetenekle karakterleri canlandırmaktadır.

“Ağaçlar Ayakta Ölür” tiyatro oyunu, 12 yaş ve üzeri izleyicilere hitap etmektedir. Yaklaşık 90 dakika süren bu oyun, sizi duygusal bir yolculuğa çıkaracak ve sizi etkileyici bir hikayenin içine çekecektir.

Bu heyecan dolu tiyatro oyununu kaçırmamak için hemen biletlerinizi alın ve unutulmaz bir geceye tanıklık edin. “Ağaçlar Ayakta Ölür” ile duygusal bir yolculuğa çıkacak ve tiyatronun büyülü dünyasında kaybolacaksınız.


Etkinlik Detayları
Yorum Yap
Etkinlik Detayları
Popüler Etkinlikler
Süresi Doldu
350 TL
Pop, rock, blues, caz ve halk müziğini bir araya getirdiği sahne performansıyla büyük beğeni kazanan Evrencan Gündüz 6 Şubat akşamı Holly Stone Antalya’da! Rock’tan caza, halk müziğinden blues’a yaptığı geçişlerle dinleyicilerini şaşırtan Evrencan Gündüz; müziğin birleştirici gücünün en genç temsilcilerinden...
Yaklaşan
300 TL
Antalya Türkan Şoray Kültür Merkezi ünlü sanatçı Cevdet Bağca’yı misafir ediyor. Cevdet BAĞCA, 1965 yılında Iğdır’ın Melekli kasabasında doğdu. Bilesin, Al Ömrümü, Ben Seni Uzaklarda Sevdim, Yokluğun Ölüm, Kırlangıç, Kırgın gibi sevilen şarkıların yorumcusu ve bestecisi Cevdet Bağca; Edip Akbayram,...
Yaklaşan
300 TL
Yonca Evcimik Ali GüvenZeynep DizdarFaruk KDj Göktuğ Gönce 7’den 77’ye tüm sevenlerini kucaklayıp herkesi o çok özlediği 90’lara götürecek, eğlendirecek, güldürecek ve hatta dans ettirecek. 90’larda ne oldu?Neden bu kadar özlüyoruz 90’ları?O zamanlardan günümüze neler değişti? Şan Tiyatrosu’ndan Yeni Kocalı Hürmüz’e, Hisseli...
Popüler Mekanlar
Kemer Belediyesi Kültür Salonu, Antalya’nın turistik ilçesi Kemer’de yer alan önemli bir kültür merkezidir. Bu salon, çeşitli etkinliklere ev sahipliği yaparak bölgenin kültürel hayatına katkıda bulunmaktadır. Kemer Belediyesi Kültür Salonu, modern ve şık bir tasarıma sahiptir. İçerisinde tiyatro salonu, konferans...