Digiverse Unique Night Bilet 

Digiverse Unique Night Hakkında
Digiverse Deneyim Evreninde unutulmaz bir geceye hazır olun!

Sizleri Digiverse Deneyim Evreni’nin büyüleyici atmosferinde müzik şöleni ile unutulmaz bir geceye davet ediyoruz. DJ MERT AYDIN’ın elektronik müzikte kendine has etkileyici tarzı ve HANDE QUL’un olağanüstü performansının buluşması ile bütün duyguları doruklarda yaşayacaksınız!

Eğlence ve müziğin sınırlarını zorlayacak bu gecede siz de yerinizi alın!

Etkinlik Kuralları

18 yaş sınırı vardır.
Etkinlik alanı yangına hassas büyük bir çadır içerisindedir. Bu yüzden belirtilen alanlar dışında yanıcı maddelerin (sigara, çakmak vb.) kullanımına kesinlikle izin verilmeyecektir.
Etkinliğimize katılan herkes güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması dâhil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, etkinliğe giriş haklarının iptal edileceği gibi, bilet iadeleri de yapılmayacaktır. Bütün katılımcılar kimliklerini yanında bulundurmalıdır.
Organizasyon şirketi uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
Organizasyon firması kaçınılmaz nedenlerden dolayı programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Organizasyon firması bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Girişlerde kadın-erkek dengesine dikkat edilecektir. Bilet satın alırken dikkat etmenizi önemle rica ederiz.
Profesyonel kayıt cihazları alana alınmayacaktır.
Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.
Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
Satın alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılmamaktadır.
Organizasyon şirketi, öngörülemeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda, mekanında ve tarihinde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Etkinlikte yükses ses düzeyi bulunmaktadır. Geçici duyma bozukluğuna yol açabilir.
Etkinlik süresince tarafımca zarar verilen maddi manevi tüm durumlarda oluşacak zararın tarafıma rücu edileceği konusunda bilgilendirildim ve ödeyeceğimi beyan ederim.
Etkinliğe katılan her birey özel kurallarda yer alan tüm maddeleri okumuş, anlamış ve organizasyon tarafından konulan her türlü kurala uymayı, aksi takdirde mekandan çıkarılmayı kabul etmiş sayılır.


Etkinlik Detayları
 • Başlangıç Tarihi
  2 Haziran 2023 20:00
 • Bitiş Tarihi
  2 Haziran 2023 23:59
 • Durum
  Süresi Doldu
 • Konum
 • Adres
  Kadriye Mah, Atatürk 3. Cad Numara 1/132, 07525 Serik/Antalya, Digiverse
Yorum Yap
Etkinlik Detayları
 • Başlangıç Tarihi
  2 Haziran 2023 20:00
 • Bitiş Tarihi
  2 Haziran 2023 23:59
 • Durum
  Süresi Doldu
 • Konum
 • Adres
  Kadriye Mah, Atatürk 3. Cad Numara 1/132, 07525 Serik/Antalya, Digiverse
Etkinlik Etiketleri
Popüler Etkinlikler
Yaklaşan
444 TL
Antalya’nın büyüleyici açık hava konserlerinden birinde, sahnenin tozunuattırmaya geliyor: Nil Karaibrahimgil! 27 Nisan’da, Antalya’nın eşsiz atmosferinde, müziğinbüyüsüne kapılmaya hazır olun. Nil Karaibrahimgil’in enerjisiyle dolu performansı ve eşsizsesi, bu özel geceyi unutulmaz kılacak. Siz de bu muhteşem konser deneyimini yaşamak içinyerinizi şimdiden ayırtın ve müzik dolu bir geceye adım atın. Unutulmaz anlar ve eğlencedolu bir gece sizleri bekliyor!
Yaklaşan
300 TL
Yonca Evcimik Ali GüvenZeynep DizdarFaruk KDj Göktuğ Gönce 7’den 77’ye tüm sevenlerini kucaklayıp herkesi o çok özlediği 90’lara götürecek, eğlendirecek, güldürecek ve hatta dans ettirecek. 90’larda ne oldu?Neden bu kadar özlüyoruz 90’ları?O zamanlardan günümüze neler değişti? Şan Tiyatrosu’ndan Yeni Kocalı Hürmüz’e, Hisseli...
Yaklaşan
500 TL
Kepez aktüel açık hava sahnesi, müzikseverleri unutulmaz bir geceye davet ediyor! 24 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan konserde, sizleri müziğin büyülü dünyasına götürecek bir sanatçıyı ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Bu özel geceye damga vuracak olan sanatçı, müziğiyle kalpleri fetheden bir isimdir. Sahnede...
Popüler Mekanlar
Kemer Belediyesi Kültür Salonu, Antalya’nın turistik ilçesi Kemer’de yer alan önemli bir kültür merkezidir. Bu salon, çeşitli etkinliklere ev sahipliği yaparak bölgenin kültürel hayatına katkıda bulunmaktadır. Kemer Belediyesi Kültür Salonu, modern ve şık bir tasarıma sahiptir. İçerisinde tiyatro salonu, konferans...
Akm Aspendos Salonu, modern ve şık bir tasarıma sahiptir. İçerisinde geniş bir tiyatro salonu bulunmaktadır. Bu salon, sahne sanatlarına ilgi duyanların keyifle izleyebileceği oyunlara, konserlere ve diğer performanslara ev sahipliği yapmaktadır. Salonun akustiği oldukça başarılıdır ve seyircilere mükemmel bir ses...
Alanya Kültür Merkezi, Antalya’nın gözde ilçesi Alanya’da bulunan önemli bir kültür merkezidir. Bu merkez, sanatseverlere çeşitli etkinlikler sunarak bölgenin kültürel hayatına renk katmaktadır. Alanya Kültür Merkezi, modern ve etkileyici mimarisiyle dikkat çekmektedir. İçerisinde tiyatro salonu, konser salonu, sergi alanları ve...